ALFEN İNŞAAT GÜCÜNE GÜÇ KATMAYA DEVAM EDİYOR..!Alfen İnşaat

TECRÜBE VE İSTİKRAR

Temelleri 1990 yılına dayanan ALFEN İnşaat, bünyesindeki ilk inşaat taahhüt firması olan ELBEY İnşaat ile 28 yılı; ALFEN Onursal Başkanı ve Kurucusu rahmetli Ali ELBEY tarafından 2005 yılında bünyesine katmış, kurulan ALFEN İnşaat ile de 13 yılı geride bırakarak tecrübesiyle istikrarlı büyüme ivmesini sürdürmektedir.

Ana faaliyet alanı olan inşaat sektöründe; Anahtar teslimi projeler ile havalimanı ve yatırım projeleri, yüksek teknolojik binalar, endüstriyel tesisler, altyapı projeleri, yollar, köprüler, kavşaklar, yüksek katlı binalar, toplu konut projeleri, ticaret merkezi, hastaneler, okul kompleksleri, apartmanlar, lüks konutlar, villalar, gayrimenkul geliştirme projeleri gerçekleştiren ALFEN İnşaat planlı ve istikrarlı büyüme politikasıyla, inşaat sektörünün yanı sıra pazarın gelişen ihtiyaçlarını ve müşterilerinin beklentilerini karşılamak için yan sanayi ve hizmet dalları oluşturarak geniş bir faaliyet yelpazesinde hizmet vermeye devam etmektedir. Bu doğrultuda; İnşaat & Taahhüt, faaliyet gösterdiği her sektörde dünya standartlarında hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Şirket, kalitesini ve güvenilirliğini, ISO 9001:2000 Kalite Yönetimi Standardı, ISO 14001:2004 Çevre Standardı ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve Kalite Yönetim Sistemleri Standardı gibi uluslararası belgelerle ispatlamıştır.

2005’li yılların başından itibaren inşaat gayrimenkul geliştirme projelerinin yanı sıra yurt içi ve yurt dışı hayata geçirilen altyapı, üstyapı projelerinde konusunda öncü ve deneyimli firmalardan biri olma konumunu sürdürmektedir.

İNŞAAT PROJELERİNİZ Mİ VAR ? HEMEN ARAYIN, GÖRÜŞELİM...

İLETİŞİM